Co jsem dnes manželovi provedla

Výjimečně píši článek o kráse. Mnoho lidí při seznamování řeší svůj vzhled. Já říkám, že nejdůležitější při kontaktu s lidmi je charisma, uvolněnost, sebevědomý postoj, oční kontakt – zkrátka to, co z vás vyzařuje.

Ovšem dobře rozumím tomu, že pokud se sebou takzvaně „něco uděláme“, budeme mít lepší pocit a pomůže nám to nastartovat i dobrý postoj.

S řadou věcí vám může poradit dobrý kadeřník, umět se namalovat, vědět jak se dobře a pohodlně obléknout, eventuálně zapracovat na svém životním stylu a shodit nějaké to kilo. To jsou věci, se kterými vám poradí příslušný odborník. Objevila jsem něco, co vám pomůže už během několika minut a vím o někom, kdo vám s tím může pomoci. Podívejte se na video.

Emulze Ultimate Young vrací zpět čas. Během tří minut redukuje vrásky a kruhy pod očima.


Je to jednoduché, rychlé a hlavně máme okamžitý viditelný výsledek.

Výrobce, který má více jak 20tiletou historii v Evropě, patří mezi světové nejlepší firmy, přichází do České Republiky. I vy můžete být u oficiálního otevření a dozvědět se více informací o FitLine a BeautyLine.

Olga Strnadová Autor: Olga Strnadová

lektorka „vytváření vztahů“ a autorka Školy seznamování. Pomáhám lidem rozšiřovat jejich sféru vlivu, navazovat dobré kontakty a budovat vztahy. Jsem autorka Klubu přátelství pro lidi, kteří se chtějí seznamovat. Učím dovednosti, díky kterým lidé aktivně získávají nové kontakty, rozšiřují svůj vliv, získávají přirozený respekt a vytváří dobré vztahy.

Napište mi, co si o článku myslíte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.