Jak se změnila doba pro obchodníky?

Na to jsem se zeptal v Rozhovoru s osobností Ing. Františka Švece – ředitele FANTOMS, s.r.o., který více než 24 let úspěšně prodává balzámy FANTOM.

Františku, kdy ses stal člověkem?

Člověkem jsem se stal v okamžiku, kdy jsem pochopil, proč jsem na světě. Kdy jsem si uvědomil hodnoty života. Těmi nejdůležitějšími hodnotami jsou zdraví, lidskost a pochopení – vnímání druhého člověka.

Co tě přivedlo k balzámům FANTOM?

V 90. letech jsem velmi úspěšně prodával lepidla a už v té době jsem se snažil pátrat po výrobku, který by mi dobře rozšířil portfolio pro rozvoj mé firmy.
Přírodní balzámy péče o hladké povrchy mě nadchly. Postupně jsme vyvinuli vlastní balzámy pod značkou FANTOM.

Balzámy FANTOM prodáváš již více než 24 let. Je to tak dobrý obchod?

Byl to doslova dokonalý obchod, protože jsem si musel zvát na pomoc své příbuzné, aby mi pomohli sbalit stánek a utržené peníze.
Ale je to jako v životě. Jednou jsi na hoře a jednou jsi dole. I my jsme měli období, kdy šlo doslova o přežití.

Co tě tedy udrželo u balzámů FANTOM?

Uvědomil jsem si jednoduchou věc:
Výrobek, který každý den pomáhá mně a mé rodině, může pomáhat každému zákazníkovi.
Za celou tu dobu nemáme jediné vrácení výrobku z důvodů nespokojenosti.

Novými balzámy jsou COLOR a SCENT. Jak jste došli k inovacím, které nikdo jiný nemá?

Všechny naše inovace jsou inspirovány představami a potřebami zákazníků, kteří se nás ptali na to, jak renovovat povrchy v různých barevných odstínech. Takže po několika letech uvažování jsme s Robertem (obchodní partner) vyvinuli nový balzám Fantom COLOR magic, který dokonale renovuje a tónuje povrchy v různých barevných odstínech.

Ty voňavé balzámy jsou inspirovány zákazníky, kteří chtěli ošetřit a zároveň provonět interiery vozů nebo nábytek. Přidáním přírodních vonných esencí tak vznikly balzámy Fantom SCENT of Nature.

Změnila se nějak doba pro obchodníky, kteří prodávali už v 90. letech?

Těch rozdílů bychom našli mnoho. Tím nejzásadnějším je to, že lidé v 90. letech vyhledávali tržiště, aby si koupili zajímavé produkty. Postupně se však přesunuli na internet a do supermarketů. To zásadně mění i naší strategii. Nově jsme přesunuli prodej také na e-shop.

Existuje nějaký jednoduchý návod, jak používat balzámy FANTOM?

Rada je jednoduchá, pod videem stačí kliknout na tlačítko a na našich stránkách si stáhnout Průvodce balzámy Fantom.

Stáhnout Průvodce balzámy Fantom

 

Jak se vám líbil rozhovor? Používáte balzámy FANTOM? Napište mi do komentářů.

Autor: David M Strnad

Pomáhám lidem najít jejich skutečný SEN, aby se stal jejich Silným Emotivním Nábojem. Nemyslím sen, který se jim zdál nad ránem. Mluvím zde o jejich poslání, vizi a skutečných cílech. Takový sen musí být větší než to kde jsme dnes, musí nás přimět k tomu pracovat na sobě. Proto vznikla Škola seznamování, kde učíme lidi rozšiřovat sféru vlivu a budovat vztahy. Také vytváříme EliteAffiliate Program, kde si lidé mohou vydělávat na internetu, i když ještě nemají vlastní produkt. Jsem autorem projektu Video klíč k úspěchu, kde pomáháme podnikatelům integrovat video marketing do jejich obchodního modelu…

Napište mi, co si o článku myslíte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.