Jak zvýšit prodej až o 1000%

Statistiky ukazují, že video na internetu je nejsledovanějším médiem. Proč ho využívá tak málo podnikatelů? Také jsem vnímal rostoucí trend i potenciál videa, ale domníval jsem se, že natočit kvalitní video je komplikované, nákladné a bál jsem se před kameru, aby se mi lidé nesmáli.

EliteVideo Academy autorKdyž jsem před 4 lety překonal trému a začal natáčet videa, začaly se dít úžasné věci. Den za dnem jsem získával zkušenosti, můj obchod rostl… Postupně se přede mnou odkrývalo tajemství obrovské síly videa.

Je několik základních formátů videa (podle účelu a zpracování), kromě filmových formátů je tu reklama, reportáže, cestopisy a jiné naučné filmy…. To jsou projekty pro celé týmy lidí.
Pak jsou tu formáty jako vzpomínkové záznamy akcí, video vizitky nebo představení produktů….to jsou formáty, které při troše znalostí snadno zadáte některému malému studiu, aby Vám je za rozumné peníze vkusně zpracovalo. Tady je důležité přesně vědět, co chcete a jak by to mělo vypadat. Následně velmi přesně práci zadat a domluvit podmínky, cenu a převzetí díla.

Pro drtivou většinu podnikatelů jsou nejdůležitější prodejní video, výukové nebo prezentační video a video vzkaz – video email.S Pavlem H
Úplně nejjednodušší formát je video email. Je to formát, který by měl být “surově” autentický. To znamená, že by kromě střihu na začátku a konci neměl obsahovat příliš ozdob, zásahů do samotného obsahu. Prostě natočit a poslat. Čím autentičtější tím účinnější. Samozřejmě, že i tady se vyplatí znát základní principy estetiky, kompozice atd.
Formáty prodejní a prezentační jsou už trošičku náročnější, ale v podstatě každý, kdo je potřebuje, je také schopen to zvládnout.
Expertem na Váš produkt jste Vy sami, proto jste právě tím člověkem, který, pokud získáte i znalosti a principy těchto formátů, je schopen si natočit potřebná videa správně.
Proto jsme s Pavlem Hrdličkou vytvořili EliteVideo Academy, kde Vám postupně ukážeme vše, co potřebujete pro zvýšení prodeje a získání náskoku před konkurencí.

EliteVideo Academy byla již uzavřena. Nový komplexní on-line program vzdělávání video marketnigu najdete ZDE (VIDEO KLÍČ K ÚSPĚCHU)

tlacitko-uvodnistrana3

FBkomenty

Autor: David M Strnad

Pomáhám lidem najít jejich skutečný SEN, aby se stal jejich Silným Emotivním Nábojem. Nemyslím sen, který se jim zdál nad ránem. Mluvím zde o jejich poslání, vizi a skutečných cílech. Takový sen musí být větší než to kde jsme dnes, musí nás přimět k tomu pracovat na sobě. Proto vznikla Škola seznamování, kde učíme lidi rozšiřovat sféru vlivu a budovat vztahy. Také vytváříme EliteAffiliate Program, kde si lidé mohou vydělávat na internetu, i když ještě nemají vlastní produkt. Jsem autorem projektu Video klíč k úspěchu, kde pomáháme podnikatelům integrovat video marketing do jejich obchodního modelu…

5x komentováno u “Jak zvýšit prodej až o 1000%


 • od Karolína Šrahůlková - Odpověď

  Dobré reklamní video je kumšt udělat…:-) kreativní nápad = cesta k úspěchu…:-) nezáleží až tak na obsahu, ale především na kreativním nápadu…:-)

  • od diamdavid - Odpověď

   Myslím, že na obsahu záleží nejvíc. OBSAH je KRÁL, FORMA je KRÁLOVNA. A pak to funguje jako ve fungující rodině. Jak je to u V8s doma? Záleží jen na královně nebo je podstatný i král?

   • od Josef Pepíček Svozil - Odpověď

    Hezký den vážený pane Davide. Rovněž se přes 21 let zabývám mezilidskými vztahy. Dovolíteli,dodávám k Vaší recenzi to,co mně moudří lidé z historie naučili: “Není úspěšného muže bez ženy”. Obrovsky souhlasím.

    • od David M Strnad - Odpověď

     Josefe, scela s Vámi souhlasím. Dobrá žena je dar.

  • od David M Strnad - Odpověď

   Reklamní formát videa je něco jiného. Video marketing je stavěný na obsahu a autentičnosti. Tyto 2 faktory jsou rozhodující.

Napište mi, co si o článku myslíte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.