Kdo si hraje s banánem, nezlobí…

Když jsem poprvé slyšel, že lidé stojí ve frontě na banány, psal se rok 1986. To už je dávno. O to víc mě upoutala… kampaň Fronta na banany a zcela volně ke stažení ebook Jsi značka …ve frontě na banány. Jako marketér jsem vnímal úžasnou kreativitu a náboj kampaně. Chtěl jsem vědět víc o lidech v pozadí, o programu i budování značek. Rozhodl jsem se přijít na to, kdo je Tomáš Lukavec. Výsledkem je dnešní video. Udělejte si sami obrázek o úžasném člověku, který je kreativní a připravený pomoci i Vám s budováním osobní značky.
Tomáš je přímočarý, otevřený… pro každou srandu. Ostatně to je jasné už z fotek. Rozhovor jsme si užili. A vy se můžete podívat a přesvědčit, že Kdo si hraje z banánem, nezlobí.

468x60-b2.gif

FBkomenty

Autor: David M Strnad

Pomáhám lidem najít jejich skutečný SEN, aby se stal jejich Silným Emotivním Nábojem. Nemyslím sen, který se jim zdál nad ránem. Mluvím zde o jejich poslání, vizi a skutečných cílech. Takový sen musí být větší než to kde jsme dnes, musí nás přimět k tomu pracovat na sobě. Proto vznikla Škola seznamování, kde učíme lidi rozšiřovat sféru vlivu a budovat vztahy. Také vytváříme EliteAffiliate Program, kde si lidé mohou vydělávat na internetu, i když ještě nemají vlastní produkt. Jsem autorem projektu Video klíč k úspěchu, kde pomáháme podnikatelům integrovat video marketing do jejich obchodního modelu…

2x komentováno u “Kdo si hraje s banánem, nezlobí…


Napište mi, co si o článku myslíte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.