Spolu to zvládneme…

Na světě je minimálně pět lidí, kteří by pro Tebe zemřeli. Minimálně 15 lidí, kteří Tě doopravdy milují. Jestli Tě někdo nenávidí, je to jen proto, že chce být jako Ty. Tvůj úsměv přináší radost i těm, kteří Tě v lásce nemají. Každý večer na Tebe někdo myslí než usne.

Pro někoho znamenáš celý svět. Někdo by neměl pro co žít, kdyby Tě nebylo. Jsi zvláštní a jedinečný člověk. Někdo Tě prostě miluje.

I ta největší hloupost, kterou uděláš, slouží k něčemu dobrému.
Když si myslíš, že nemáš štěstí, že nemáš to, co chceš, tak to také mít nebudeš. Když to budeš chtít, tak toho pravděpodobně dřív nebo později dosáhneš svou aktivitou.

Vnímej komplimenty, které dostáváš a nevšímej si ošklivých poznámek. Vždy lidem říkej, co k nim cítíš. Bude jim lépe, když to budou vědět. Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč. Ten, kdo by si je zasloužil, Tě nikdy nerozpláče.

Pokud máš nejlepšího přítele, udělej si čas říci mu, co pro Tebe znamená. Pošli vzkaz nebo zprávu všem, kterých si ceníš. Rozzáříš jejich den a jejich pohled na svět bude hezčí a veselejší.

Pošli alespoň krátký text všem přátelům, aby věděli, že na ně myslíš a nikdy na ně nezapomeneš. Zastav se a ŽIJ. Udělej to hned, abys na to nezapoměl v záplavě povinností.

MILOVAT JE SLOVESO. ROZHODNI SE MILOVAT. Projevem lásky je trpělivost a laskavost.

Škola seznamování ZDE

Autor: David M Strnad

Pomáhám lidem najít jejich skutečný SEN, aby se stal jejich Silným Emotivním Nábojem. Nemyslím sen, který se jim zdál nad ránem. Mluvím zde o jejich poslání, vizi a skutečných cílech. Takový sen musí být větší než to kde jsme dnes, musí nás přimět k tomu pracovat na sobě. Proto vznikla Škola seznamování, kde učíme lidi rozšiřovat sféru vlivu a budovat vztahy. Také vytváříme EliteAffiliate Program, kde si lidé mohou vydělávat na internetu, i když ještě nemají vlastní produkt. Jsem autorem projektu Video klíč k úspěchu, kde pomáháme podnikatelům integrovat video marketing do jejich obchodního modelu…

Napište mi, co si o článku myslíte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.