Živá voda nebo pitná voda není pitná?

“Zatím jsme o tom četli jen v pohádkách. Teď je to realita. Otrávili jsme si vodu…” těmito slovy začíná Jan Tuma svou reportáž o znečištění vody.

Je důležité vědět, jak na tom jsme, ještě důležitější je vědět, co s tím můžeme udělat.

Kvalitní voda uzdravuje

Ještě najdeme na planetě pár vzácných pramenů vody, která léčí. Vědci některé zkoumali a přišli na zajímavou věc.

Čistá a kvalitní voda léčí. Působí totiž jako antioxidant. Pitím takové vody dokonale hydratujeme celý svůj

organismus. Pak mnohem lépe probíhá látková výměna, vyplavování škotlivých látek z těla, probíhají správně všechny procesy v organismu.

Díky tomu se lépe cítíme už během několika dnů. Najednou máme více energie, lepší náladu a postupně se zbavujeme mnohých nemocí.

Žádné pohádky. Realita. Možná znáte někoho, kdo si pro takovou vodu jezdí k nějakému zdravému prameni. Nebo alespoň jednou za čas do lázní, kde léčebná kůra spočívá v pití vody z pramene a lehkém cvičení.

Otrávené zdroje vody

Ovšem z kohoutků nám už dávno neteče čistá voda natož zdravá. V mnoha oblastech je často voda otrávená a nebezpečná. Zvláště z dlouhodobého pohledu.

Raci idikátorem čisté vody

Otec mi vyprávěl, že naše řeky byly plné raků. Já jsem za svůj život viděl pouze jediného raka za sklem akvária v zoo.

Raci, kteří indikují čistou vodu, zmizeli z našich řek. Prší nám kyselé deště. Spodní vody jsou také otrávené.

Zoufale doháníme potřebu pitné vody moderní technologií a složitými procesy ve vodárnách. Ano, vodárenská voda je alespoň podle norem čistá a použitelná.

Nekvalitní a zastaralé potrubí

Ovšem i takto vyčištěná voda se k nám dostává mnohdy zastaralým a přesluhujícím potrubím. Vodovodní řády jsou rozsáhlé sítě potrubí, které je nákladné udržovat, opravovat natož naráz vyměnit. O nedostatcích a nebezpečí se dozvídáme v médiích.

Balený podvod

Chceme žít a saháme po drahé balené vodě.
Už jste viděli, jak se plní čistá pramenitá voda do plastových láhví?

Pomineme-li obrovvskou zátěž pro životní prostředí, kterou je výroba obalů, položme si otázky: “Jak plnění vody probíhá a ovlivňuje její kvalitu? Jak starou vodu pijeme? Jak byla skladována?”
Ani to není ideální dlouhodobé řešení.

Řešení pro zdravý život a dobrou kondici

Když si přečtete manuál pro krizové situace například v leteckém provozu, dozvíte se, že se nejprve máte postarat o sebe a potom pomáhat ostatním. I zde bychom měli užít stejný princip.

1. Postarejte se o vlastní zdraví

Zajistěte zdroj kvalitní, čisté a zdraví prospěšné vody pro sebe a svou rodinu.

Podle mého názoru, skvělým řešením může být:

Filtrační sestava AWS

Podrobnější technické informace se dozvíte ZDE, těmi se zabývat nechci.
Z mého pohledu je to chytré a levné řešení, jak získat opravdu čistou a zdraví prospěšnou vodu pro sebe a svojí rodinu.

Z vašeho kohoutku poteče voda zbavená všech mechanických, chemických i biologických nečistot. Doplněná o minerály, které naše tělo nezbytně nutně potřebuje. Voda s tím správným pH (alkalická) a ideálním redukčně-oxidačním potenciálem (ROP – 600 až -400 mV). To je právě takový ROP, jaký mají léčivé prameny. Voda z AWS tedy není jen čistá, ale je také zdraví prospěšná. Působí jako antioxidant.

Na kolik ta věcička vyjde?

Je to levnější řešení než balená voda. Jeden litr vody z AWS vyjde cca na 0,90 – 1,3 Kč. Ano, není to bez investice. Vlastně si koupíte čerstvou vodu na celé 2 roky. Vaše peněženka to ocení. Vaše zdraví a zdraví vaší rodiny za to stojí.

Informace o filtrační sestavě AWSPřejít na WEB sestavy AWS

2. Pomozte přátelům k čisté vodě

Sdílejte své zkušenosti s čistou a zdraví prospěšnou vodou se svými přáteli, abyste je inspirovali a pomohli jim zlepšit zdraví i kondici.

3. Chraňte vodu ve svém okolí

Mějte oči otevřené. I ve vašem okolí se mohou dít věci, které ohrožují vodní zdroje. Upozorněte na případnou kontaminaci, aby se mohla odstarnit.

4. Chtějte vodu bez legislativních ústupků

Naléhejte na své zastupitele a senátory, aby usilovali o zdravou legislativu bez vyjímek. Aby hledali finanční zdroje pro opravy a udržbu vodovodů. Aby dohlíželi na životní prostředí a čistotu zdrojů.

Co si o tomto tématu myslíte vy? Napište mi do komentářů.

Streem.cz | Otrávená voda. Alarmující výsledky testů vody v Česku

Další články k tématu, které najdete na netu:
Streem.cz | Reportáž Jan Tumy
iDnes | Pitná není pitná
Lidovky | Čím dál tím víc Čechů si uvedomuje…
Vitalita.cz | 5 doporučení při norovirové infekci
iDnes | Voda v Dejvicích není pitná …
ekollist.cz | Příběh balené vody

Chci informace o sestavě AWSPřejít na WEB sestavy AWS

 

 

Autor: David M Strnad

Pomáhám lidem najít jejich skutečný SEN, aby se stal jejich Silným Emotivním Nábojem. Nemyslím sen, který se jim zdál nad ránem. Mluvím zde o jejich poslání, vizi a skutečných cílech. Takový sen musí být větší než to kde jsme dnes, musí nás přimět k tomu pracovat na sobě. Proto vznikla Škola seznamování, kde učíme lidi rozšiřovat sféru vlivu a budovat vztahy. Také vytváříme EliteAffiliate Program, kde si lidé mohou vydělávat na internetu, i když ještě nemají vlastní produkt. Jsem autorem projektu Video klíč k úspěchu, kde pomáháme podnikatelům integrovat video marketing do jejich obchodního modelu…

Napište mi, co si o článku myslíte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.